Wyszukiwarka

Kategorie

Usługi

Profesjonalne wsparcie w sprzedaży i zakupie nieruchomości

KBC Nieruchomości jako profesjonalny pośrednik w procesie sprzedaży i skupu różnego typu obiektów budowlanych, oferuje również szereg usług ułatwiających bezproblemowe przejście procesu. Możemy do nich zaliczyć:

  • doradztwo kredytowe,
  • obsługę prawną,
  • home staging,
  • wirtualny spacer.

Szeroki pakiet świadczonych usług sprawia, że Klienci korzystający z oferty sprzedaży mieszkań inwestycyjnych nie muszą poszukiwać innych specjalistów z dziedziny prawa czy finansów. Nie tylko pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności, ale też oferujemy profesjonalne wsparcie, wskazując jakie czynności należy wykonać, jakie formalności dopełnić czy też podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania.

ikona ikona ikona ikona

Czym charakteryzuje się dobre biuro nieruchomości?

Najważniejsze dla każdego Klienta są poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Twierdzimy, że dobry pośrednik nieruchomości powinien wyróżniać się umiejętnością zminimalizowania negatywnych emocji. Idealnie, jeśli swoim doświadczeniem i wiedzą zapewnia spokój i najlepsze wsparcie zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego nieruchomość.

Wyznajemy zasadę, że Klient nie powinien martwić się o nic. To właśnie dlatego zawód agenta nieruchomości wymaga połączenia kilku umiejętności: dobrego sprzedawcy, prawnika, doradcy, rzeczoznawcy, architekta, często także psychologa i mediatora. I właśnie takich specjalistów zatrudniamy w naszej firmie – osoby, z którymi zakup i skup nieruchomości przebiega komfortowo i przyjemnie.